Lewandowska apeluje o pomoc dla koleżanki. Użytkownicy: „Sama jej pomóż!”

Anna Lewandowska zwróciła się do swoich fanów na Facebooku o pomoc dla swojej koleżanki z kadry. Użytkownicy momentalnie ją zaatakowali. Twierdzą, że skoro to jej koleżanka, sama powinna wyłożyć pieniądze na jej leczenie, niż prosić o to innych ludzi.

Beata Maciejewska już od 9 lat walczy z glejakiem anaplastycznym, a jedyną nadzieją dla niej jest droga terapie w Chinach, ponieważ dotychczasowe leczenie nie przynosi już skutku.

Użytkownicy stwierdzili, że Anna Lewandowska lub jej mąż zarabiają wystarczająco dużo, żeby sfinalizować leczenie. Dodająż też, że skoro sportsmenka sama napisała, że to bliska dla niej osoba, bliskim udziela się pomocy natychmiast, nie czekając na pomoc innycyh ludzi.

Anna Lewandowska odpowiada:

„Apeluję o pomoc! Zbędne komentarze – proszę sobie darować! Chyba po prostu niektórzy pragną „zaistnieć” i czekają, aż ich hejterskie komentarze zostaną zauważone przez portale plotkarskie – moje gratulacje… Zamiast zużywać energię i czas, proponuję pomóc! A jeśli naprawdę myślicie, że nie zaangażowałam się nawet to finansowo to jesteście w błędzie, a ja nie mam zamiaru na forum się tłumaczyć! Teraz ważne jest zdrowie Beatki oraz ewentualne dalsze jej leczenie –> bo tego nie wiemy… Co będzie dalej!”

Zdjęcie tytułowe: Fot. Anna Lewandowska / Facebook


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c