Niezwykły lokal na Grochowie. „Smacznie i z sercem”

„Nasz Grochów” opisał niezwykłą restaurację działającą przy ul. Grochowskiej 173/175. W każdy piątek zapraszają do restauracji bezdomnych. Jest smacznie i z sercem.

„Wielkie słowa uznania należą się właścicielom restauracji Authentic Mughal Cuisine działającej w pawilonie przy ul. Grochowskiej 173/175. Choć wspólnicy – Hindus i Pakistańczyk – oferują świetne dania przyrządzane wg prawdziwych hinduskich i pakistańskich przepisów, to ich lokal jest niewielki i skala działalności również. Mimo to robią coś, czego próżno szukać w rodzimych lokalach gastronomicznych. Co takiego?

Otóż, jak można przeczytać na kartce wyeksponowanej w oknie lokalu, w piątki oferują bezpłatnie posiłki dla osób bezdomnych. Jak się dowiedzieliśmy ich wydawanie rozpoczynają po godzinie 13-ej.

Jesteśmy pełni uznania dla tej szlachetnej inicjatywy. Brawo! 👏

A Was, którzy możecie sobie pozwolić na zakup posiłku, zachęcamy do zapoznania się z menu restauracji i skosztowania oferowanych dań. Zwłaszcza, jeśli gustujecie w smacznej, egzotycznej kuchni albo zwyczajnie lubicie kulinarne podróże. Aromatyczny kurczak biryani, daal tadka czy shahi haleem z ryżem to wydatek kilkunastu zł. Są też naany, parathy, makarony i burgery, zestawy lunchowe, a nawet możliwość zamówienia miesięcznej diety pudełkowej. Wszystko w opcji z dostawą do domu. Sprawdźcie na:https://www.authenticmughalcuisine.pl/

Źródło: Nasz Grochów

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.