Ogromne korki w całej Warszawie! Dawno nie było aż tak źle!

Ogromne korki w całej Warszawie! Z powodu licznych drobnych kolizji i śliskiej nawierzchni spowodowanej niewielkimi opadami, niektóre drogi w Warszawie są praktycznie nieprzejezdne. Dawno nie było aż tak źle.

Fot. Google Maps

Utrudnienia potrwają jeszcze przez dłuższy czas, ponieważ godziny szczytu dopiero się rozpoczęły.

Ciężko jest na trasie S8 na której doszło do kolizji, która zakorkowała ruch aż do węzła Konotopa.

Zakorkowane są Al. Jerozolimskie w kierunku Ronda de Gaulle’a, Trasa Siekierkowska od Wieniamy Dłogoszewskiego aż do Marsa, Puławska w kierunku Waryńskiego i Gintrowskiego (dawna Rzymowskiego) do Doliny Służewieckiej.

Ciężko jest też na mostach. O ile na moście Północnym, Grota-Roweckiego, Łazienkowskim i Gdańskim ruch odbywa się płynnie o tyle przejechanie Poniatowskiego zajmuje już 10 minut, Siekierkowskiego 15 minut, a Świętokrzyskiego aż pół godziny.

Nie lepiej jest na wylotówkach. Najgorsza sytuacja czeka nas kiedy jedziemy na Błonie. Wyjazd z centrum zajmuje tutaj powyżej 65 minut minut. Ciężko jest także wyjechać na południe. W kierunku Piaseczna, Nadarzyna, Pruszkowa i Otwocka zajmie nam to około 55 minut.

Na północy jest nieco lepiej. Do Łomianek, Jabłonnej i Marek dojedziemy w niecałe 50 minut.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.