Pchnął mężczyznę w pobliżu metra! Rozpoznajesz go? [PORTRET PAMIĘCIOWY]

Do zdarzenia doszło w dniu 17 lutego 2021 około godz. 21.40 na ul. Naruszewicza w pobliżu Metra Wierzbno na warszawskim Mokotowie. Sprawca ugodził pokrzywdzonego nożem w plecy, po czym oddalił się w kierunku ulicy Krasickiego. Na podstawie zeznań świadka policyjni technicy stworzyli portret pamięciowy sprawcy.

Fot. Policja

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że tego wieczoru pokrzywdzony szedł w towarzystwie drugiego mężczyzny. W pewnym momencie został zaczepiony słownie przez napastnika, który skierował wobec nich słowa obelżywe.

Po wymianie słów odszedł, po czym wrócił po kilku minutach i ugodził jednego z mężczyzn ostrym narzędziem w plecy, powodując ranę, czym naraził go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Z ustaleń śledczych wynika, że sprawca jest w wieku 25-30 lat, ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma ciemne, krótkie, proste włosy zaczesane na czoło i ciemne oczy.

W dniu przestępstwa ubrany był w obuwie sportowe, niebieskie spodnie, czarną kurtkę z białymi elementami z kapturem.

Na podstawie zeznań świadka zdarzenia policyjni technicy opracowali portret pamięciowy, który publikujemy.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego i mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu, albo były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty, lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 51 (czynne całą dobę) albo do policjanta prowadzącego postępowanie pod nr tel. 47 72 392 24, lub w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

Autor: podkom. Robert Koniuszy


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c