Piknik charytatywny dla Amandy walczącej ze złośliwym mięsakiem – „Mam tę moc!”

6 LETNIA AMANDA POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY 29 września w godzinach 11:00 – 18:00 przy Paca 44 odbędzie się piknik. Będzie sporo atrakcji, Na chwilę obecną z bezpłatnych atrakcji będzie pokaż tresury i sztuczek psów oraz pokaz grupy orientalnej tańca brzucha.

Fot. Organizator

Z płatnych atrakcji:
Zamek dmuchany dla dzieci, zjeżdżalnia, balony, przejażdżka kucykiem, robienie bransoletek, tatuaże z henny.. Dla głodomorów:
wata cukrowa, popcorn, potrawy z grilla i inne smakołyki 🙂

A oto list od Rodziców Amandy, Pani Kasi i Pana Michała:
Walczymy drugi raz ! ! ! Czas się nam kończy . . .
Amanda to nasza Córeczka, u której w wieku 4 lat pojawił się na twarzy guz wielkości orzecha włoskiego. Diagnoza Rhabdomyosarcoma potocznie Mięsak Złośliwy Tkanek Miękkich i Nerwów.
Życiowa Tragedia
Nasze życie od tamtej pory już nigdy nie będzie takie samo.
Amandy dziecięcy świat tak jak i nasz runął.. Zaczęła się walka o zdrowie i życie naszej kruszynki. Leczenie Szpitalne, szereg badań, narkoza za narkozą, bolesne zabiegi, operacje i Chemioterapia , powikłania przy leczeniu, wielokrotne przetaczanie krwi…
Z blond aniołka choroba zrobiła wychudzoną , bladziutką , łysą
dziewczynkę , która pomimo wszystko zawsze starała się być
uśmiechnięta . Koszmar trwał 10 miesięcy.
Wygraliśmy ! Nowotwór zniknął !
Niestety po półtorej roku nastąpiła wznowa… guz odrósł.
Dramat i tragedia…
Bolało jeszcze bardziej bo teraz byliśmy świadomi tego gdzie wracamy i co nas czeka. Dodatkowo przerażeni jeszcze bardziej , gdyż nowotwór miał już nigdy nie wrócić. Koszmar zaczął się na nowo. Tym razem podawana Chemia jest dużo silniejsza , tak to jest
kiedy rak atakuje drugi raz. Amanda skończyła właśnie dziewiąty cykl Chemioterapii.
Znosi ją bardzo dzielnie i walczy jak lwica.
Kolejny etap leczenia to Radioterapia.
Niestety w Polsce dostępna jest jedynie metoda wyniszczająca twarz Amandy i nie pozwalająca na normalne życie ze względu na szereg powikłań.
Nigdy nie urośnie część twarzy poddana naświetlaniu , nigdy nie urosną zęby , nie pojawi się ślina , dodatkowo wiązka fotonów przejdzie przez całą główkę powodując problemy ze słuchem i wzrokiem,z pamięcią,z koordynacja ruchową, z niedoczynnością tarczycy…

Nie możemy dopuścić do tego , żeby nasze dziecko stało się nie pełnosprawne…
Pojawiła się Alternatywa , Protonoterapia Naświetlanie bez powikłań!
Jedyna klinika w Polsce , która wykonuje zabiegi Protonoterapii
znajduje się w Bronowicach , niestety lekarze odmówili nam leczenia , gdyż wykonują te zabiegi jedynie nielicznym osobom dorosłym .
Wysłaliśmy dokumenty do Niemieckiej Kliniki w Essen i tam po konsultacjach z lekarzami zdecydowano , że Amanda może zostać naświetlana Protonami , które dadzą jej szansę na normalne życie przy z minimalizowaniu wszelkich powikłań.

Koszt terapii w Niemczech to około 350,000 zł
Na koszty leczenia składają się opłaty związane z opłaceniem Kliniki, przejazdu oraz pobytu w Niemczech, wykupieniem nie zbędnych leków oraz zabezpieczeniem kosztów ewentualnej dodatkowej hospitalizacji.

Jeśli nie zbierzemy środków na alternatywną terapię w
Niemczech , życie Amandy przerodzi się w koszmar…

Czasu mamy bardzo mało.
Amanda jest po ostatnim cyklu chemioterapii , jeśli nie poddamy jej naświetlaniu protonami komórki nowotworowe powrócą.

Walczymy o Życie naszego dziecka !

Błagamy o pomoc , gdyż po dwóch latach walki z nowotworem nasze środki finansowe się wyczerpały a zostało już tak mało by ten koszmar się skończył.

Z całego serca prosimy,pomóżcie nam wygrać Zdrowie i Życie dla naszej Amandy

Z poważaniem rodzice Amandy Daszkiewicz,
Michał i Katarzyna Daszkiewicz

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.