Plac Europejski z bezpłatnym lodowiskiem, iluminacją i jarmarkiem

W Mikołajki, 6 grudnia o godz. 18, przestrzeń Placu Europejskiego rozbłyśnie kolorami świątecznych iluminacji i neonów. Największą atrakcją będzie dostępne dla wszystkich bezpłatne lodowisko przed Warsaw Spire. Miłośników Warszawy na pewno ucieszy też nowa odsłona hasła „Kocham Warszawę” w postaci wielkoformatowej instalacji świetlnej w przestrzeni placu.  

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

W Mikołajki, 6 grudnia o godz. 18, plac Europejski zamieni się w pięknie iluminowaną, świąteczno-zimową scenerię, stworzoną z myślą o mieszkańcach Warszawy przez firmę Ghelamco Poland – inwestora kompleksu Warsaw Spire. Miłośnicy świątecznej atmosfery będą tu mogli aktywnie spędzić czas w gronie przyjaciół i rodziny. Będzie na nich czekać bezpłatne lodowisko i wypożyczalnia łyżew, a także świąteczne kramy z grzanym winem i przysmakami. Mieszkańcy i turyści będą mogli stąd również rozesłać do najbliższych specjalnie zaprojektowane na tę okazję świąteczne kartki.

Fot. materiały prasowe

Fot. materiały prasowe

Tuż po sąsiedzku lodowiska, w plenerowej galerii Art Walk, deweloper wraz z fundacją Sztuka w Mieście zaplanował wystawę. W jej przestrzeni zaprezentowanych zostanie kilkanaście neonów zaprojektowanych przez artystów i designerów, a także fragmenty kultowych neonów rozświetlających niegdyś ulice stolicy.

Tego dnia firma Ghelamco zaplanowała jeszcze jedną świąteczną atrakcję z myślą o miłośnikach Warszawy. Odsłonięte zostanie popularne hasło „Kocham Warszawę” w nowej, nieznanej dotąd formie – wielkoformatowej instalacji świetlnej nawiązującej do pokochanego przez warszawiaków neonu z okresu budowy Warsaw Spire. Stanie ona przed lodowiskiem na placu Europejskim – tak, aby być jeszcze bliżej mieszkańców.

Fot. materiały prasowe

Fot. materiały prasowe

Lodowisko na placu Europejskim będzie czynne codziennie od godz. 15.00 do 22.00 i będzie funkcjonować przez kolejne 3 miesiące zimy. Amatorzy świątecznych atrakcji z łatwością dojadą tu II linią metra, a także każdym tramwajem i autobusem przejeżdżającym przez rondo Daszyńskiego.

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/1829575210634045/

Fot. materiały prasowe

Fot. materiały prasowe

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c