Pogrom przy Łazienkowskiej. Borussia wbiła Legii sześć goli

Pierwszy od 20 lat mecz w Lidze Mistrzów rozpoczął się porażką Legii Warszawa. Wojskowi przegrali na własnym stadionie 0:6 z Borussią Dortmund.

Borussia wyszła na prowadzenie już w 7 minucie gry za sprawą gola Mario Goetze, który niekryty uderzył głową.

Po kolejnych 8 minutach padł drugi gol i znowu niekryty przez nikogo Papastathopoluos posłał głową piłkę do bramki Malarza.

W 17 minucie Borussia za sprawą Bartry zdobyła trzeciego gola, który wykończył akcję po dwóch nieudanych strzałach z wolnego oraz strzału w słupek.

W 51 minucie Malarz znów musiał wyciągać piłkę z siatki. Po zablokowanym przez Czerwińskiego strzale do piłki dobiegł Guerreiro i po raz drugi w tym spotkaniu zdobył gola na BVB.

To jednak nie był koniec dramatu Legii, bowiem w 76 minucie na boisko wszedł Gonzalo Castro. Tuż po wejściu, rezerwowy Borussi strzelił gola po dośrodkowaniu z lewej strony boiska.

3 minuty przed końcem szóstego gola do bramki posłał Aubameyang, który uciekł przed Jodłowcem i Czerwińskim.

Legia Warszawa – Borussia Dortmund 0:6.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa