Policjanci publikują zdjęcia zmiażdżonego samochodu i apelują o ostrożność

W piątek na drodze krajowej nr 17 miał miejsce wypadek w którym śmierć poniosła 32-letnia mieszkanka powiatu wołomińskiego. Auto, którym kierowała, zderzyło się z samochodem betoniarką. Kierująca zginęła na miejscu. Policjanci apelują, aby nie tylko wyjazdy na wakacje, ale wszystkie podróże były bezpieczne.

W piątek doszło do tragicznego zdarzenia na drodze krajowej nr 17. Na skrzyżowaniu z ulica Narutowicza przecinającą „krajówkę” zderzyło się osobowe peugeot z samochodem betoniarką.

W wyniku wypadków, samochód osobowy została zmiażdżony, a jadąca samochodem 32-letnia mieszkanka powiatu wołomińskiego zginęła na miejscu. Kierowca ciężarówki nie odniósł żadnych obrażeń. Był trzeźwy.

W związku z tym zdarzeniem będzie prowadzone śledztwo, które wyjaśni jak doszło do zdarzenia. Przy sprawie będą pracować policjanci i prokurator.

To tragiczne zdarzenie powinno być sygnałem dla innych użytkowników dróg, jaki mogą być skutki i konsekwencje zderzenia pojazdów.

Dlatego też policjanci ponawiają apel, szczególnie teraz podczas pierwszych dni wakacji, aby rozsądek i przestrzeganie przepisów przyświecały każdemu kierującemu oraz wszystkim uczestnikom ruchu drogowego.

„Życzymy bezpiecznych i rozsądnych podróży, aby takich zdarzeń nie było wcale. Na to jednak powinni pracować wszyscy użytkownicy dróg. Policjanci z otwockiej drogówki będą czuwać nad bezpieczeństwem na drogach powiatu i ujawniać oraz eliminować z ruchu drogowego tych, którzy nie przestrzegają ustalonych przez prawo norm” – piszą policjanci.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.