Porwał ją i zmuszał do prostytucji na ulicy! Horror pod Warszawą!

Otwoccy policjanci w powiecie mińskim zatrzymali 41-latka podejrzanego o przetrzymywanie 31-latki wbrew jej woli oraz stosowanie wobec niej gróźb, celem zmuszania do uprawiania przydrożnej prostytucji. Mężczyzna po usłyszeniu zarzutów decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Kilka dni temu śledczy z karczewskiego komisariatu pozyskali informację, że 31-letnia obywatelka Bułgarii była przetrzymywana wbrew jej woli przez rodaka. Ponadto mężczyzna zabrał kobiecie dokumenty i stosując wobec niej groźby, zmuszał ją do uprawiania przydrożnej prostytucji, celem osiągniecia korzyści majątkowych. 31-latka nie potrafiła jednak wskazać miejsca jej więzienia.

Policjanci z karczewskiego komisariatu współpracując z otwockimi kryminalnymi w toku czynności ustalili kilka miejsc przebywania obywatela Bułgarii. W jednym z nich na terenie powiatu mińskiego funkcjonariusze zastali 41-latka. Zatrzymany trafił do policyjnej celi.

Następnego dnia mężczyźnie przedstawiono zarzut bezprawnego pozbawienia wolności, zarzut zmuszania do uprawiania prostytucji, zarzut czerpania korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez inną osobę oraz zarzut przywłaszczenia dokumentu stwierdzającego tożsamość innej osoby.

Sąd przychylił się do złożonego za pośrednictwem prokuratury wniosku śledczych i zastosował wobec 41-letniego obywatela Bułgarii tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Czynem zagrożonym najwyższą karą jest występek zmuszania do uprawiania prostytucji, za który grozi do 10 lat więzienia.

Autor: sierż. sztab. Paulina Harabin


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c