Rusza kurs „Bezpieczna Warszawianka” [ZA DARMO]

Ponad 3000 przeszkolonych kobiet, kilkanaście lat doświadczenia w prowadzeniu kursów samoobrony, najlepsi trenerzy. Stołeczna straż miejska zaprasza do udziału w kolejnej edycji kursu samoobrony „Bezpieczna Warszawianka”, który rusza już 20 lutego. Chcesz wziąć udział w kursie? Zadzwoń 12 lutego!

bezpieczna_warszawianka_08_małe

fot Straż Miejska

Zapisy na kolejną edycję „Bezpiecznej Warszawianki” będą przyjmowane w piątek 12 lutego w godzinach 8:00 – 14:00 pod numerem telefonu: 22 855 33 13.

Zapraszamy wyłącznie te panie, które nie brały jeszcze udziału
w poprzednich edycjach „Bezpiecznej Warszawianki”.
Na osoby chętne czeka 80 wolnych miejsc.

Udział w kursie jest bezpłatny.

Uczestniczka kursu musi być pełnoletnia oraz powinna posiadać aktualne zaświadczenie od lekarza podstawowej opieki, umożliwiające udział w treningach fizycznych.

Instruktorzy nauczą przede wszystkim, jak unikać niebezpiecznych sytuacji, a jeśli już do nich dojdzie – w jaki sposób bronić się przy pomocy wyuczonych technik sztuk walki. Strażnicy prowadzący zajęcia przekażą kursantkom podstawy wiktymologii i pomogą ukształtować podstawowe nawyki obronne.

Po zakończonym kursie panie zyskują umiejętności, które – jak same często podkreślają – zwiększają poczucie ich bezpieczeństwa i uczą reagowania adekwatnie do zagrożenia. Znajomość chwytów obezwładniających i umiejętność unikania ataków zwiększą ich pewność siebie oraz pozwolą na szybkie reagowanie w sytuacjach zagrożenia.

Zajęcia odbywać się będą w soboty o godzinach 12:00 i 14:00 oraz w niedziele w godzinach 10.00 i 12:00. Panie zostaną podzielone na grupy, każda po 20 osób. Miejsce zajęć: sala sportowa przy ul. Sołtyka 8/10 na warszawskiej Woli (siedziba IV Oddziału Terenowego Straży Miejskiej m.st. Warszawy). Kurs obejmuje 10 jednostek zajęciowych, ostatnie zajęcia odbędą się 7 i 8 maja (za wyjątkiem 26, 27.03.2016, 30.04.2016 oraz 01.05.2016).


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.