Ruszy Warszawska Strefa Kibica na EURO 2024. Wspólne emocje na błoniach PGE Narodowego

Podczas nadchodzących Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2024 fani reprezentacji Polski będą mogli wspólnie kibicować biało-czerwonym w specjalnie zorganizowanej strefie kibica na błoniach PGE Narodowego w Warszawie. To okazja, by w gronie rodziny, przyjaciół i innych kibiców przeżywać piłkarskie emocje i dopingować Polaków w ich zmaganiach na europejskich boiskach.

Adam Kliczek, http://memoriesstay.com (CC-BY-SA-3.0) / Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl.

Miasteczko dla fanów futbolu

W czerwcu błonia wokół największego stadionu w Polsce zamienią się w tętniące życiem miasteczko dla miłośników piłki nożnej. Na kibiców czekać będzie wiele atrakcji, takich jak strefy wypoczynkowe, dmuchańce dla dzieci czy mini boisko do gry w piłkę. Nie zabraknie też licznych punktów gastronomicznych z przekąskami i napojami.

Mecze reprezentacji Polski będzie można oglądać na wielkim telebimie, który zapewni doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Warszawska Strefa Kibica pomieści jednocześnie około 10 tysięcy fanów, tworząc niepowtarzalną atmosferę wspólnego kibicowania.

Harmonogram meczów Polaków

W ramach fazy grupowej UEFA EURO 2024 Polacy rozegrają trzy mecze, które będzie można obejrzeć w Warszawskiej Strefie Kibica:

– 16 czerwca (niedziela), godz. 15:00 – Polska vs. Holandia
– 21 czerwca (piątek), godz. 18:00 – Polska vs. Austria
– 25 czerwca (wtorek), godz. 18:00 – Polska vs. Francja

Strefa będzie otwierana odpowiednio wcześniej przed każdym meczem, aby kibice mogli w komfortowych warunkach oczekiwać na pierwszy gwizdek sędziego.

Piłka nożna łączy pokolenia

Organizatorzy Warszawskiej Strefy Kibica – PGE Narodowy, m.st. Warszawa oraz Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa – wierzą, że wspólne oglądanie meczów reprezentacji to doskonała okazja do integracji kibiców w różnym wieku i z różnych środowisk. Emocje sportowe potrafią zjednoczyć Polaków jak mało co i dać im poczucie dumy z osiągnięć biało-czerwonych.

Wstęp do strefy kibica będzie bezpłatny i nie będzie wymagał wcześniejszej rejestracji czy pobierania biletu. Wszystkie informacje dotyczące wydarzenia będą na bieżąco publikowane na stronie internetowej strefakibica.com.

Warszawska Strefa Kibica to wyjątkowe miejsce na sportowej mapie stolicy, które podczas UEFA EURO 2024 stanie się drugim domem dla fanów reprezentacji Polski. Gorąca atmosfera, wspólne emocje i doping dla naszych piłkarzy – to wszystko czeka na kibiców, którzy odwiedzą błonia PGE Narodowego w czerwcu przyszłego roku.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]