Śmiertelny wypadek pod Warszawą. Policja szuka świadków

Wczoraj w miejscowości Wypędy doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął motocyklista. Funkcjonariusze ponownie przypominają o zachowaniu ostrożności na drodze.

KPP w Pruszkowie

Około godziny 6.00 pruszkowscy policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Sokołowskiej ze Zdrojową w miejscowości Wypędy.

Do zderzenia doszło pomiędzy motocyklistą i samochodem ciężarowym (tir z naczepą). Niestety mimo reanimacji, kierujący motocyklem 29-letni mężczyzna, zmarł.

Na miejscu zdarzenia był prokurator i biegły. Utrudnienia w ruchu trwały do około godziny 11.00. Przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane w trakcie śledztwa.

Policjanci proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt osobisty w pruszkowskiej komendzie przy ul. Kraszewskiego 8 lub telefoniczny całodobowo z dyżurnym jednostki 22 758 60 81 do 85 oraz tel. 997.

Informacje można również przekazywać mailowo pod adres: komendat.pruszkow@ksp.policja.gov.pl

Policjanci już po raz kolejny apelują do wszystkich kierowców o szczególną ostrożność na drodze, a przede wszystkim zdjęcia nogi z gazu!

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.