Świetna fundacja potrzebuje Waszego głosu! Pomóżmy im!

„Domowe zabawy z dziećmi – czyli jak się bawić z dziećmi w warunkach domowych w kontekście prawidłowego rozwoju i właściwej stymulacji sensorycznej (SI). Warsztaty dla rodziców prowadzone przez certyfikowanych terapeutów SI.” – to kolejny ciekawy projekt tegorocznego budżetu partycypacyjnego. LINK do projektu: https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/16392.

 

„Proponuję przeprowadzenie 24 warsztatów w roku (2 miesięcznie). Warsztaty mogą się odbywać w soboty i niedziele w godzinach od 8.00 do 20.00.

Warsztaty prowadzone w grupach maksymalnie 15 osobowych Łącznie przeszkolonych zostanie 360 rodziców, opiekunów dzieci. Informacje o terminach i miejscu warsztatów mogą być zamieszczone na stronie organizatora, gminy, miasta itp.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie do organizatora i potwierdzenie uczestnictwa w wyznaczonym terminie. Uczestnictwo w zajęciach potwierdza się podpisując listę obecności, zgodną ze zgłoszeniami. Warsztaty będą ogólnodostępne, dla wszystkich rodziców zainteresowanych problematyką integracji sensorycznej (SI). Kolejność zgłoszeń decyduje o zakwalifikowaniu uczestnika.” –  pisze pomysłodawca projektu Jerzy Okrzasa.

Aby zagłosować na ten projekt trzeba wejść na stronę: app.twojbudzet.um.warszawa.pl,

Dzielnica – Śródmieście, obszar – ogólnodzielnicowy, kategoria – edukacja. nr 12 „Domowe zabawy z dziećmi”.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.