Syn walczy o życie swojej Mamy. Pomóżmy w tym szczególnym dniu!

Napisał do nas Pan Piotr Lewandowski, którego Mama walczy z rakiem. Dziś szczególny dzień – Dzień Matki. Pomóżmy im pokonać chorobę!

Fot. Alivia

Fot. Alivia

Witam serdecznie

Zwracam się w imieniu mojej mamy,która walczy z przewlekłą białaczką szpikową. Obecnie jest Pacjentką Instytutu Hematologii w Warszawie.Jej jedyną szansą jest przeszczep szpiku, jednak aby do niego doszło potrzebny jest lek Iclusig (Ponatinib),który ma doprowadzić do remisji choroby (pozostałe inhibitory oraz chemioterapia okazała się nieskuteczna, oporność organizmu).Niestety w Polsce lek nie jest refundowany a jego miesięczny koszt to ok 30 tyś zł, my potrzebujemy przynajmniej 2-miesięcznego leczenia.
.Dzięki fundacji Alivia uruchomiliśmy zbiórkę pieniędzy (https://skarbonka.alivia.org.pl/malgorzata-lewandowska) jednak to trwa a dla nas liczy się każdy dzień, stan zdrowia jest bardzo ciężki i zmienia się bardzo gwałtownie a rokowania nie są najlepsze, dlatego tak bardzo zależy nam na jak najszybszym zdobyciu leku.
Jeśli możemy liczyć na jakiekolwiek wsparcie z Państwa strony będziemy bardzo wdzięczni. Gdyby mogli państwo na swoim profilu udostępnić mój apel z prośbą o pomoc bardzo prawdopodobne że uda się zebrać niezbędną kwotę na zakup leku

Ważna informacja dla firm: jeżeli firma przekazuje pieniądze na subkonto gdzie zbierane są środki na lek dla mojej mamy to mogą to potem odliczyć od podatku.

Strona Pani Małgorzaty w fundacji Alivia:

https://skarbonka.alivia.org.pl/malgorzata-lewandowska

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c