Tajemnicze zdjęcie Michała Wiśniewskiego z przyjaciółką Rafatusa! Piosenkarz usunął fotografię!

Wiadomość o rozstaniu Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner obiegła media tuż po tym, jak córka trenera skoczków odpadła z Tańca z Gwiazdami. Codziennie na jaw wychodzą nowe fakty w tej sprawie. Dziś media obiega fotografia przyjaciółki Rafatusa- patostreamera znanego z programu Uwaga!, który uprawiał seks za pieniądze ze swoją byłą partnerką Marleną i wypróżniał się do wiadra na wizji. 

Fot. IG

Agnieszka podobnie jak Marlena prowadziła z Rafatusem wspólny kanał na youtube.

„Nie obchodzi mnie co o mnie myślisz ja nie myśle o Tobie wcale 😉 Pozdrawiamy z Michałem” – pisze Agnieszka na instagramie.

Agnieszka według viva.pl to koleżanka Agnieszki Orzechowskiej.Kobieta brała udział w programie Życie bez wstydu, gdzie zoperowała sobie nos.

Agnieszka od kilku lat mieszka w Warszawie. Lubi imprezować i ma ambicje na bycie celebrytką – czytamy w  Super Expressie.

„W sieci można znaleźć jej filmiki, na których pokazuje swoje beztroskie życie. Wrzuciła też wspólne zdjęcie z Michałem. On również miał z nią zdjęcie na jednym z portali internetowych, ale je usunął.” – podaje Pudelek.

Kobieta ma córkę, jednak jak pisze SE: „sąd  ograniczył jej władzę rodzicielską nad córką i ustalił miejsce zamieszkania dziewczynki u ojca”

 

 

 

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.