Tego mężczyzny poszukuje policja. Nie płacił alimentów

Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Targówek poszukują Marcina Jakubowicz. 43-letni mężczyzna ścigany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Północ w Warszawie w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Poszukiwany to Marcin Jakubowicz s. Jarosława, ur. 28.01.1976 r. w Warszawie.

Mężczyzna ostatnio mieszkał w Warszawie przy ul. Gościeradowskiej.

Jego poszukiwania trwają od sierpnia 2014 r. 43-latek ścigany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Północ w Warszawie w celu odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 209 §1 kk.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje o poszukiwanym mężczyźnie bądź znają miejsce jego pobytu o kontakt pod numerem telefonu (22) 603-81-71 lub z najbliższą jednostką Policji, powołując się na numer KP-KR-I-6124/19.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk.).

Autor: podkom. Paulina Onyszko


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.