To jej poszukiwał policyjny helikopter nad Legionowem! Zaginęła!

Zaginiona 42-letnia Renata Aleksandra Ciechanowicz 12 kwietnia 2018 roku ok. godz. 20.00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu kobiety prezentowanej na zdjęciu o natychmiastowy kontakt z policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie prowadzą poszukiwania 42-letniej Renaty CIECHANOWICZ

Kobieta ma ok. 170 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma włosy koloru ciemnego do ramion i duże oczy koloru niebieskiego.

W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę koloru ciemnozielonego do pasa ze ściągaczem i kapturem. Miała ciemne spodnie typu jeans oraz buty trekkingowe koloru brązowego za kostkę.

Zaginiona 12 kwietnia br. wyszła z domu przy ul. Daliowej i do chwili obecnej nie wróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiety prezentowanej na zdjęciu.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o kontakt z policjantami komendy przy ul. Jagiellońskiej, tel (22) 603-48-213 całodobowo lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: kpp.legionowo@ksp.policja.gov.pl

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.