Tysiące osób będzie łapało pokemony w Śródmieściu!

Tysiące osób będzie łapało Pokemony w Śródmieściu! Fani Pokemon Go jednoczą się, by wzorem innych fanów na świecie wspólnie łapać pokemony. Wszystko za sprawą gry, która dopiero wczoraj oficjalnie weszła na polski rynek. Co więcej, jest zupełnie darmowa.

Fot. Pixabay / Pokemon Go logo

Fot. Pixabay / Pokemon Go logo

„Do wszystkich fanów Pokemon GO! Warsaw Social jednoczy wszystkich najlepszych i najbardziej zaangażowanych graczy Pokemon GO w Warszawie na największej w historii wycieczce Pokemon Go!” – piszą organizatorzy akcji

„Spotkamy się najpierw pod Pałacem Kultury i Nauki (koło fontanny przed kinem Kinoteka). Stamtąd rozpoczniemy nasz spacer przez ulice Warszawy jako grupa łapiąc Pokemony i prowadząc pojedynki po drodze!

Wydarzenie jest całkowicie darmowe, a jego celem jest poznanie nowych osób oraz wspólna zabawa na ulicach Warszawy.

Celem grupy Warsaw Social jest pomoc obcokrajowcom w Warszawie w integracji z lokalną społecznością. Mamy wielu członków z Polski, ale także liczne grupy przedstawicieli Anglii, Niemiec, Hiszpanii, Francji, Rosji, Chin i wielu wielu innych!”

Szczegóły akcji dostępne są na Facebooku

Gra Pokemon Go bije na świecie rekordy popularności. Swoich miłośników zdobyła również w stolicy Polski, gdzie dorośli i dzieci szukają zabawnych stworków i łapią je w specjalne kule za pomocą tabletów i smartfonów.

Jak wygląda wspólne łapanie pokemonów, możecie przekonać się z poniższego wideo:


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c