Ukradł dwa rowery. Szuka go policja. Rozpoznajesz go?

Policjanci z warszawskich Włoch prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży dwóch rowerów z bloku przy ul. Strubiczów. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem.

Do zdarzenia doszło 2 stycznia 2019 roku w bloku przy ul. Strubiczów w Warszawie.

Nieustalony dotąd mężczyzna dokonał kradzieży dwóch rowerów znajdujących się w pomieszczeniu gospodarczym. Mężczyzna do bloku wszedł prawdopodobnie za pomocą kluczy.

Wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem.

Wieku 30-45 lat, twarz bez zarostu, brak cech charakterystycznych, średniej budowy ciała. Ubrany był w czarną, sportową kurtkę z elementami zielonymi (suwak, kieszenie, emblemat z lewego boku z tyłu), granatowy kaptur bluzy, czarną czapkę, spodnie dresowe, buty sportowe z białą podeszwą,

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603 26 33 lub (22) 603 26 20.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected] Zapewniamy anonimowość.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c