UWAGA! Będą ogromne utrudnienia w związku z dzisiejszym protestem! Policja radzi jak jechać

W związku z protestem społecznym, który 12 października będzie odbywał się w rejonie skrzyżowania ulicy Żeromskiego w Otwocku z drogą krajową nr 17, mogą wystąpić czasowe utrudnienia, spowodowane spowolnieniem ruchu pojazdów. Policja radzi, jak jechać.

Fot. Shutterstock

W dniu 12 października 2018 roku, w godzinach 16.30-18.30 na skrzyżowaniu ulicy Żeromskiego z drogą krajową nr 17 ma odbywać się protest społeczny.

Policjanci z otwockiej komendy będą zabezpieczać miejsce zgromadzenia, dbając o przestrzeganie ładu i porządku publicznego.

Organizowany protest może wygenerować utrudnienia, ponieważ będzie odbywał się w godzinach zwiększonego natężenia ruchu, spowodowanego wyjazdami ze stolicy.

Policjanci przygotowali propozycje dróg alternatywnych (objazdów), z których można skorzystać, aby ominąć odcinek, gdzie będzie miało miejsce zgromadzenie.

Jadącym od strony Warszawy w kierunku Lublina – proponujemy:

  • kierować się drogą krajową nr 2 z Warszawy do ronda w Stojadłach, później drogą krajową nr 50 do ronda w Kołbieli.
  • kierować się drogą krajową nr 17 do miejscowości Wiązowna i na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 721 skręcić w kierunku miejscowości Józefów, później kontynuować podróż drogą wojewódzką nr 801 do skrzyżowania z drogą krajową nr 50 i dalej kierować się do ronda w Kołbieli.

Jadącym od strony Lublina do Warszawy – proponujemy:

  • na rondzie w Kołbieli skręcić w kierunku Mińska Mazowieckiego, dalej drogą krajową nr 50 do ronda w Stojadłach i dalej drogą krajową nr 2 do Warszawy.
  • na rondzie w Kołbieli skręcić w drogę krajową nr 50 w kierunku Góry Kalwarii, kierować się do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 801, następnie przez Józefów do drogi wojewódzkiej nr 721 i do miejscowości Wiązowna, później drogą krajową nr 17 do Warszawy.

Kierowcy – należy spodziewać się zwiększonego natężenia ruchu na większości dróg, dlatego też apelujemy o wyrozumiałość i cierpliwość. Niewskazany jest pośpiech, zalecamy też zachowanie odpowiednich odstępów.

Policjanci będą czuwać nad tym, aby ruch na drodze wojewódzkiej nr 17 odbywał się w sposób najbardziej płynny i najmniej uciążliwy dla kierowców i podróżnych.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.