Uwaga! Część Rembertowa będzie bez wody! Naprawa ruszy w godzinach wieczornych

W związku z konieczności naprawy uszkodzonej magistrali wodociągowej w ul. Marsa, dziś, 24 lipca 2020 r. (piątek) od godz. 23:00 nastąpi przerwa w dostawach wody na terenie części Rembertowa.

Fot. Pixabay

Przepraszamy Państwa za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. Dołożymy wszelkich starań, aby prace zostały zakończone w możliwie najkrótszym czasie, o czym będziemy Państwa na bieżąco informować za pośrednictwem strony www.mpwik.com.pl oraz profilu społecznościowego Spółki (Facebook.com/WodadlaWarszawy).

Beczkowozy i zasilanie zastępcze

Prosimy Mieszkańców o wcześniejsze zabezpieczenie w domach niezbędnych zapasów wody. Jednocześnie informujemy, że na czas naprawy uszkodzonej magistrali zostaną podstawione beczkowozy w poniższych lokalizacjach:

  • ul. Gen. Montera Chruściela przy Urzędzie Dzielnicy Rembertów
  • al. Komandosów (przy kościele)
  • ul. Dwóch Mieczy r. Waryńskiego
  • ul. Marsa 95 (teren PGE)
  • ul. Płatnerska 3

Do uszkodzenia magistrali wodociągowej o średnicy 400 mm doszło na wysokości ul. Marsa 84 (naprzeciwko wjazdu do jednostki wojskowej). Na miejscu są pracownicy MPWiK, którzy zabezpieczyli teren. Do usuwania usterki ekipy techniczne przystąpią dziś w godzinach nocnych tj. od godziny 23:00. W związku ze zdarzeniem można się spodziewać utrudnień w ruchu samochodowym ww. rejonie ulicy Marsa.

Wstępnie szacujemy, że prace związane z usuwaniem awarii potrwają do jutra, soboty, 25 lipca 2020 r. i powinny się zakończyć we wczesnych godzinach popołudniowych. Podkreślamy, że jest to termin szacowany i może ulec wydłużeniu.

Jeszcze raz przepraszamy Państwa za niedogodności związane z brakiem wody i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby ograniczyć czas wyłączenia do niezbędnego minimum.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c