Uwaga! Jutro ogromne utrudnienia dla wyjeżdżających z Warszawy. Zablokowane dwie kluczowe drogi w godzinach szczytu!

W związku z kolejnym protestem, dotyczącym trasy przebiegu linii wysokiego napięcia, w piątek 30.09.2016 r. w godzinach od 14.00 do 19.00 zablokowana będzie DK-7 oraz w godzinach od 15.00 do 19.00 trasa S-8.

Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock

W związku z kolejnym protestem, dotyczącym trasy przebiegu linii wysokiego napięcia, w piątek 30.09.2016 r. w godzinach od 15.00 do 19.00 w powiecie grodziskim w miejscowości Oddział będzie utrudniony ruch na drodze S-8.

To nie wszystko, bowiem pomiędzy godziną 14.00 a 19.00 na drodze krajowej numer 7 w gminie Tarczyn, w rejonie Zespołu Szkół w Pamiątce – na przejściu dla pieszych planowany jest kolejny protest w tej samej sprawie.

Policjanci będą kierować podróżnych na przygotowane objazdy.

Utrudnienia i objazdy na S-8:
Protest tego dnia w powiecie grodziskim planowany jest po raz kolejny na drodze S-8 w miejscowości Oddział. Uczestnicy protestu będą przemieszczać się po skrzyżowaniu ul. Chełmońskiego i Słonecznej w godzinach 15.00-19.00.

Podróżnych jadących z Warszawy policjanci będą kierować objazdem do miejscowości Józefina, następnie do miejscowości Adamowizna w ul. Niedźwiedzią, po czym w lewo w ul. Radziejowicką w Janinowie i dalej drogą 579 do Radziejowic, skąd można wrócić na drogę ekspresową S-8.

Jadący w kierunku Warszawy mają możliwość wcześniejszego zjazdu na węźle Mszczonów i dalej drogą Nr 50 do autostrady A-2 lub na węźle Radziejowice drogą Nr 579 przez Grodzisk Maz. do autostrady A-2. Jadący drogą S-8, którzy nie skorzystają z wcześniejszej zmiany trasy, dojadą do miejscowości Krze Duże, skąd będą musieli zawrócić do w/w węzłów.

W związku z utrudnieniami prosimy wszystkich kierujących o dokładne planowanie podróży i szczególną ostrożność, a tam, gdzie jest to możliwe wybieranie dróg alternatywnych oraz o stosowanie się do informacji na znakach drogowych oraz do poleceń funkcjonariuszy. Policjanci będą na bieżąco nadzorować ruch na odcinkach dróg objętych protestami i kierować podróżnych na objazdy.

Utrudnienia i objazdy na DK-7:
Uczestnicy w ramach protestu będą chodzili po przejściu dla pieszych, co może wiązać się z wystąpieniem znacznych utrudnień w ruchu. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i korzystanie z objazdów przygotowanych przez funkcjonariuszy.

Sugerowany objazd w kierunku Krakowa do kierowców pojazdów osobowych:

 • w miejscowości Rembertów z DK-7 skręt w lewo w ul. Główną
 • nastepnie ul. Główną przejazd w ul. Leśną
 • z ul. Leśnej w prawo w ul. Pawłowicką
 • z ul. Pawłowickiej w lewo w ul. Ogrodową (m. Kopana)
 • z ul. Ogrodowej w prawo w ul. Graniczną (m.Kopana)
 • z ul. Granicznej w lewo w Al.Krakowską (m. Pawłowice-Kopana)

Sugerowany objazd w kierunku Warszawy do kierowców pojazdów osobowych:

 • z Al.Krakowskiej DK-7 skręt w prawo w ul. Graniczną (m. Pawłowice-Kopana)
 • z ul. Granicznej w lewo w ul. Ogrodową (m.Kopana)
 • z ul. Ogrodowej w prawo w ul. Pawłowicką (m.Kopana)
 • z ul. Pawłowickiej w lewo w ul.Leśną
 • nastepnie ul. Leśną przejaz w ul. Główną
 • w m. Rembertów z ul. Głównej w prawo na DK-7

Sugerowany objazd dla kieroców pojazdów ciężarowych

 • w m. Grójec z DK-7 zjazd na DK-50, natepnie zjazd na DK-8 i wyjazd na DK-7 w m. Janki lub Sękocin

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Piasecznie zwracają się do wszystkich kierowców o wybieranie dróg alternatywnych.

 

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c