Uwaga w Parku Szczęśliwickim! Uderzył psa rowerem, chciał zaatakować „tulipanem” jego właścicielkę?

Jedna z użytkowniczek Facebooka ostrzega wszystkich przed mężczyzną, który uderzył jej psa, a ją samą chciał zaatakować „tulipanem”, a więc rozbitą butelką. Policja potwierdza, że prowadzi w tej sprawie czynności.

„Ten człowiek dziś ok 8 rano w Parku Szczęśliwickim uderzył rowerem Borysa by ukarać go za zjedzenie chleba, który mężczyzna wrzucił do wody dla kaczek.

Puściły mi nerwy, skoczyłam do niego, po raz pierwszy w życiu gotowa by się bić, wykrzyczałam mu co o nim myślę. Trochę się przestraszył, ale gdy odchodziłam groził, że następnym razem będzie miał butelkę (?!)

Ruszyliśmy z dwójka znajomych dalej. Po chwili facet pojawił sie przed nami ze szklana butelka w reku, którą następnie rozbił i jechał z „tulipanem” w naszym kierunku.

Zgarnęliśmy psy, a kolega poszedł uspokajać rowerzystę. Podeszłam, zrobiłam mu te zdjęcia. Jadę zgłosić sprawę na policję.

Mężczyzna stwierdził, ze w razie czego powie, ze mój pies się na niego rzucił. Sprawiał wrażenie niezrównoważonego psychicznie. Obawiam się, ze może chcieć się zemścić, jeśli nie na mnie, to na psach w parku:-(

Jeśli ktoś z Was go zna lub wie coś na jego temat, coś co mogę podać policji, bardzo proszę o kontakt.”

Policja potwierdza, ze prowadzi w tej sprawie czynności.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]