VI Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera. Pomóżmy tym, którzy walczyli za naszą ojczyznę

Już po raz szósty odbędzie się bożonarodzeniowa zbiórka pod nazwą „Paczka dla Bohatera”. Organizatorzy chcą w ten szczególny sposób podziękować kombatantom za ich zasługi dla nas wszystkich.

Fot. Tomasz Sawicki - Facebook

Fot. Tomasz Sawicki – Facebook

„Tak jak w latach poprzednich chcemy w ten sposób choć trochę pomóc kombatantom. Z doświadczenia wiemy, że taka pamięć i pomoc z Waszej i naszej strony jest dla Nich niezmiernie ważna i potrzebna, a radość jaką sprawiają im odwiedziny, życzenia, rozmowy, kartki i paczki jest nie do opisania.

Zbiórkę planujemy prowadzić od 11 listopada do 17 grudnia 2016 roku.

W dniach 17-18 grudnia w polskich mundurach, wspólnie z przyjaciółmi paczki zostaną rozwiezione do naszych Bohaterów. Mamy nadzieję, że nasz apel, tak jak w latach poprzednich, nie pozostanie bez odpowiedzi. Liczymy na Państwa wsparcie w rozpropagowaniu naszej inicjatywy. Dziękujemy!

INICJATOR, ORGANIZATOR: TOMASZ SAWICKI
KONTAKT: tel. 508 182 185, e-mail: [email protected]

W Warszawie za zbiórkę odpowiedzialny jest  Radosław Hołodniuk. W rozmowie z Warszawą w Pigułce opowiedział o akcji:

„Kolejny raz startujemy z Bożonarodzeniową Paczką dla Bohatera! W Warszawie kartki świąteczne oraz paczki, prezenty, dary można przesyłać oraz przynosić na adres Plac gen. Józefa Hallera 8 lokal 1a po uprzednim kontakcie. Tel do mnie to 533 339 100. Udostępnijcie, lajkujcie, pomagajcie! Więcej informacji znajdziecie na Facebooku wpisując hasło Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera VI!”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c