Wirtualna Podróż po Warszawie lat 30. Zobaczcie niezwykły film [WIDEO]

Trzy lata temu powstał film „Warszawa 1935” w technologii 3D stereo. Zrobił furorę. Magnesem dla wielotysięcznej publiczności kinowej było nie tylko szczegółowe, wierne odtworzenie wyglądu przedwojennych ulic, zwłaszcza Marszałkowskiej, po której spacerowaliśmy prowadzeni przez realizatorów-odtwórców nieistniejącej Warszawy.

Oglądając go, czuliśmy atmosferę dawnej stolicy. I byliśmy pod wrażeniem możliwości, jakie dają nowe technologie.

Teraz idziemy o krok dalej: na wystawie „Wirtualna podróż” sami staniemy się częścią filmu.

Dzięki najnowszej technologii (3D – 360°) odbędziemy podróż w czasie i tylko od nas, a nie od obiektywu kamery przenoszącej obraz na ekran będzie zależało, w którą stronę spojrzymy, na którym fragmencie placu będziemy chcieli się znaleźć.

Po włożeniu specjalnych okularów (gogli) znajdziemy się w samym środku przedwojennego placu Piłsudskiego i zobaczymy nie tylko jak wtedy wyglądało to tętniące życiem miejsce, ale będziemy mieli wrażenie, że tam jesteśmy, że przenieśliśmy się fizycznie w lata 30.

Zapewniamy – wrażenie jest szokujące. Dodatkowo na wystawie zobaczymy ponad trzydzieści specjalnych grafik prezentujących plac oraz będziemy mogli pobrać bezpłatnie aplikacje, które umożliwią wszystkim zwiedzającym oglądanie Warszawy „dawniej i dziś”.

Zapraszamy od 7 października 2016 r. na wystawę w Parku Miniatur Województwa Mazowieckiego przy ul. Senatorskiej 38 w Warszawie.

Organizatorzy wystawy: Park Miniatur Województwa Mazowieckiego, Time – Tec i Tralabum

źródło kurier PAP


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c