Wybory samorządowe. Zareklamuj się u nas

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi oferujemy kompleksowe usługi promocyjne dla kandydatów. Na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT.

Fot. Pixabay

NASZE USŁUGI:

 1. Artykuł sponsorowany – wyświetlany na stronie głównej serwisu przez okres trzech dni i jednorazowo publikowany na Facebooku z bezpłatną opcją targetowania do Czytelników z konkretnej dzielnicy. Kandydat ma pewność, że artykuł dotrze tylko do wyborców z jego dzielnicy.

2. Promocja fanpage’a kandydata na Facebooku – Facebook nie wystawia faktur dla osób fizycznych, przez co nie można rozliczyć środków wydanych na promocję kandydata z konkretnym klubem parlamentarnym. Dlatego oferujemy opcję pośrednictwa z jednoczesnym monitorowaniem efektywności kampanii i promocji w ten sposób, by zapłacić jak najmniej za konkretną ilość polubienia strony lub posta. Koszt promocji fanpage’a pokrywa kandydat. Możliwe targetowanie na konkretną dzielnicę.

3 Baner reklamowy 320×200 – umieszczany na stronie Warszawa w Pigułce przez okres wskazany przez kandydata. Pojawia się na stronie głównej i we wszystkich artykułach. Nie ma możliwości targetowania. Baner ma charakter stały i nie rotuje się z innymi.

Szczegóły oferty: michal@warszawawpigulce.pl

 

 

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.