Wysoko postawiona pracownica Muzeum Powstania Warszawskiego: „Popier***y szkoda, żeście wszyscy wtedy nie spadli”

Wysoko postawiona pracownica Muzeum Powstania Warszawskiego opublikowała szokującą wypowiedź w mediach społecznościowych. Po komentarzach oburzonych internautów została usunięta. Wkrótce potem opublikowany został drugi post oraz trzeci z przeprosinami.

O skandalicznej wypowiedzi poinformował nas Marek Wernic, syn Andrzeja Wernica, uczestnika Powstania Warszawskgieo ps. „Paciorek”

„Wyjący popie***cy, szkoda, żeście wszyscy wtedy nie spadli, a zwłaszcza ta gnida z Żoliborza” – napisała kobieta. Wpis został wkrótce usunięty po fali negatywnych komentarzy. Wypowiedź jednak krąży już w sieci. Zaraz po nim pojawił się drugi, wyjaśniający pierwszy oraz trzeci, z przeprosinami.

Napisaliśmy w tej sprawie do Muzeum Powstania Warszawskiego z pytaniem czy wypowiedź przystoi pracownikowi MPW. Pomijając niską wartość merytoryczną wypowiedzi, należy przyznać, że Lech Kaczyński, który zginął w katastrofie smoleńskiej był głównym inicjatorem Muzeum Powstania Warszawskiego, w którym owa Pani pracuje. Był też Prezydentem Warszawy, miasta, które powstało z popiołów oraz synem Powstańca Warszawskiego.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]