Wyświetlamy ich flagę, a oni depczą naszą… [WIDEO]

W dniu wczorajszym Pałac Kultury i Nauki rozbłysnął barwami flagi brytyjskiej. Wczoraj internet obiegło też nagranie, w którym brytyjscy kibice depczą naszą flagę. Widzieliście może Big Bena w barwach Polski?

Fot. Hanna Gronkiewicz-Waltz/Facebook

Tak wyglądał wczoraj Pałac Kultury i Nauki. Fot. Hanna Gronkiewicz-Waltz/Facebook

A tak Anglicy potraktowali naszą flagę:

My nie widzieliśmy, a szkoda, bo polscy lotnicy brali aktywny udział w Bitwie o Anglię. Naszym zdaniem brexit nie jest naszą sprawą i naszym problemem. Jak pisaliśmy wczoraj banki już szykują się do przeprowadzki z Londynu nad Wisłę, więc nie jesteśmy przekonani czy pozostanie UK w Unii Europejskiej jest w naszym interesie, a ten powinien być dla naszych władz nadrzędnym.

Polacy na wyspach w sposób aktywny przyczyniają się do brytyjskiego prosperity. Wykonują prace, których nie chcieli się podjąć wcześniej Brytyjczycy. Na naszą sprawą rośnie brytyjski PKB.

Wracając jednak do Polski i naszych spraw, to wczoraj wyszliśmy z grupy na Euro 2016 i to nasza flaga powinna być wyświetlana na Pałacu, w podziękowaniu naszym chłopcom za ogrom pracy, jaki wykonali. Pamiętajmy, że okazja jest szczególna, bo w pierwszy raz od 30 lat Reprezentacja Polski dostała się do fazy pucharowej.

Zwracamy się z uprzejmym pytaniem do Szanownych Władz Warszawy, kiedy wyświetlicie Polską flagę (była już francuska, belgijska, brytyjska)?


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c