Wyszła zrobić przedświąteczne zakupy i nie wróciła. Zaginęła Ewa Pieniak

Policjanci z Mokotowa poszukują Ewy Marii Pieniak lat. 75, która w dniu 23 marca 2016 roku o godz. 19.40 oddaliła się w n/n kierunku ze sklepu spożywczego, gdzie robiła zakupy z mężem przy ul. Rakowiecka róg Opoczyńskiej.

Fot. KSP

Fot. KSP

Kobieta do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną i nie dotarła do miejsca zamieszkania na Mokotowie. Prosimy o kontakt każdą osobę, która widziała zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu.

Ewa Maria Pieniak urodzona 1 listopada 1941 roku, zamieszkała w Warszawie.

Rysopis:

-wzrost 165-170 cm;
-waga ok. 75 kg;
-średnia budowa ciała;
-włosy długie koloru siwego

W chwili zaginięcia ubrana w czapkę z daszkiem koloru brązowego, korzuch koloru szarego do kolan z kapturem, spodnie materiałowe koloru jasnofioletowego, buty koloru szarego, torebka koloru czerwonego.
Zaginiona jest osobą chorą na cukrzycę insulinowo – zależną, cierpi na zaniki pamieci oraz zaburzenia przestrzeni.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Ewy Pieniak  proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II, ul. Malczewskiego 3/5/7 tel. 22 60 3 11 55, 22 603 11 28, lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997. Informacje można również przekazywać na adres [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c