Wzorowy salon fryzjerski. Pokazują, jak rygorystycznie przestrzegane są obostrzenia

Niedawno odwiedziliśmy salon „Rozczochrany Harry” przy ul. Sokołowskiej 11. Salon jest nam znany z pomagania dzieciom z warszawskich Domów Dziecka. Tym razem podejrzeliśmy jednak od kuchni, jak wygląda przestrzeganie obostrzeń. O pracy opowiedziała nam właścicielka, Monika.

Fot. Materiały prasowe

W naszym salonie dezynfekcja i ochrona klientów i personelu przed ewentualnym zakażeniem była i jest bardzo wysoka.

Każdy z pracowników przychodząc do pracy ma sprawdzaną temperaturę, nie przychodzimy do pracy przeziębieni, podczas wykonywania usług zawsze nosimy maseczki, bardzo często dezynfekujemy ręce. Sprzęt którego używamy, fotele klamki itp. zawsze też są dezynfekowane.

Dwa razy w tygodniu po zakończonej pracy ozonujemy pomieszczenie. Aby chronić też siebie jako personel posiłki jemy osobno, i używamy dodatkowo wyparzarki do naczyń, wiemy że nasze zdrowie jest tak samo ważne, jak zdrowie klientów.

Zdarza się, że osoby najbardziej narażone na zachorowanie, które chciałyby skorzystać z usługi, chcą być same w salonie. Umawiamy je tak, że przychodzą z samego rana. Wtedy jest tylko osoba wykonująca daną usługę, i klient czuje się bezpiecznie.

Dodatkowo stanowiska są oddzielone ściankami chroniącymi. Na wejściu dostępny jest płyn do dezynfekcji rąk. Wodę podajemy w butelkach. Klient czy pustą lub niedopitą butelkę zabiera ze sobą. W kosmetyce oczywiście autoklaw to podstawa, plus jednorazowe pilniki, dodatkowo nasza kosmetyczka posiada ochroną pleksi, która chroni ją i klienta.

To jak działamy i w jaki sposób dbamy o ochronę swoją i klienta pokazuje fakt, że odkąd zaczął się covid w naszym salonie nie mieliśmy przypadku zachorowań czy to pracowników czy klientów. Mamy możliwość płatności kartą na miejscu w salonie po wykonanej usłudze, jak i płatność online, poprzez portal moment.pl, gdzie można się umówić na wizytę i od razu ją opłacić. Są usługi które wymagają dopłaty, gdyż system pobiera tę najniższą kwotę, ale z tym też nie ma problemu, bo u nas działa również płatność blikiem. Jest wiele możliwości, aby bezpiecznie wykonać usługę, zapłacić bez nadmiernego kontaktu z drugą osobą. Bezpiecznie mogą się czuć u nas również dzieci. Dokładamy wszelkich starań, aby nie narazić nikogo na ryzyko zachorowania.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c