Z OSTATNIEJ CHWILI: Legia Mistrzem! Legia-Lech 2:0!

Legia mistrzem! Stołeczna drużyna wygrała w Poznaniu z Lechem 2:0 i zgarnęła trofeum Lotto Ektraklasy. Feta będzie jednak jutro, bo, z uwagę na względy bezpieczeństwa, Legioniści odbiorą puchar i medale dopiero w stolicy. Mecz został przerwany po tym, jak na murawę wleciały race od strony kibiców Lecha, ale nie przeszkodziło to Legionistom w zdobyciu tytułu!

Legia szybko wyszła na prowadzenie po pięknej bramce Domagoja Antolicia w 9 minucie. Miroslav Radović wykorzystał błąd obrony i przerzucił piłkę na prawą stronę.

Drugi gol padł w drugiej połowie. Kucharczyk strzelił w 69 minucie.

Zwycięstwo lub nawet remis wystarczyłby Legii oznacza do zdobycia mistrzostwa. Jedynie porażka da szansę piłkarzom z Białegostoku.

Niestety, po wniosku poznaniaków, Legia odbierze puchar dopiero po powrocie do Warszawy. Podyktowane jest to względami bezpieczeństwa. Ceremonia wręczenia piłkarzom trofeum i medali odbędzie się dzień później o godz. 17.30 na Placu Zamkowym.

Wtedy też kibice będą świętować i Zygmunt znowu zyska szalik stołecznego klubu. Zapewne dziś również niektórzy wybiorą się na Plac Zamkowy.

BRAWO LEGIA!

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa