Zaginął Dominik Radzik. Miał lecieć do Anglii, nie dodarł na lotnisko [ZDJĘCIE]

Policjanci, zajmujący się na co dzień poszukiwaniem osób zaginionych, prowadzą sprawę poszukiwawczą 37-letniego Dominika Radzika, który wyszedł z domu w dniu 1 grudnia 2015 roku i do dnia dzisiejszego nie wrócił, ani też nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną i znajomymi. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI, pod numerem telefonu 22 603-75-55 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

fot. KSP

fot. KSP

Dominik Radzik ma 37 lat i mieszkał do tej pory w Warszawie. Mężczyzna ten 1 grudnia 2015 r. wyszedł z domu, z zamiarem wyjazdu do Anglii, lecz nie dotarł na lotnisko i do dnia dzisiejszego nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Dominik Radzik jest wzrostu około 178 cm, waży w granicach 60 kg i jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie włosy w kolorze blond, nos skrzywiony w lewo, na skutek odniesionego urazu, braki w uzębieniu, cztery sutki.

W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru brązowego z futrzanym kołnierzem, typu lotniczego, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, buty sportowe z napisem ,,NIKE” koloru zielonego, czapkę wełnianą koloru czarnego oraz czarny szalik.

Policjanci proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny wszystkie osoby, które mogą znać miejsce pobytu zaginionego.

Można dzwonić na numer oficera dyżurnego, 22 603 75 55 lub alarmowe 112 i 997, a także napisać email na adres: [email protected] Można też zgłosić się do każdej jednostki Policji w kraju.

Policjanci z Komendy na Pradze Północ obiecują sprawdzić wszystkie informacje oraz sygnały dotyczące zaginionego Dominika Radzika.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.