Zaginęła 16-latka. Wyszła z domu i nie daje znaku życia

Policjanci z Ochoty prowadzą poszukiwania za zaginioną Gabriela MAZUROWSKA lat 16, która w dniu 9 listopada 2020 roku około godziny 21:00 samowolnie oddaliła się z domu rodzinnego i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną, a miejsce jej pobytu nie jest znane. Prosimy o kontakt każda osobę, która widziała zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu.

Fot. Policja

Wydział do spraw Nieletnich i Patologii Komendy Rejonowej Policji Warszawa III prowadzi czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu, zaginionej Gabrieli MAZUROWSKIEJ.

Rysopis:

– wzrost około 170 cm,
– szczupła sylwetka,
– włosy długie koloru brązowego,
– oczy brązowe,
– pieprzyk na lewym policzku,
– kolczyk w nosie

W dniu zaginięcia ubrana była w:

– bluzę z kapturem koloru czarnego zapinaną na suwak,
– spodnie materiałowe czarne,
– buty sportowe koloru pudrowy róż.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Gabrieli MAZUROWSKIEJ proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa III przy ul. Opaczewskiej 8, tel. 47 723 93 50, 47 723 93 51, lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997. Informacje można również przekazywać na adres [email protected]

Autor: mł. asp. Karol Cebula


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c