Zaginęła WIESŁAWA WÓJCIK-HAŚ. Choruje na Alzheimera [ZDJĘCIE]

Policjanci z Mokotowa poszukują Wiesławy Wójcik-Haś lat 76, która w dniu 7 czerwca 2016 roku wyszła z miejsca zamieszkania przy ul. Modzelewskiego i jednak do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną, a miejsce jej pobytu nie jest znane. Prosimy o kontakt każda osobę, która widziała zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu.

179-122759

Fot. KSP

Wiesława Maria Wójcik-Haś urodzona 1 maja 1940 roku, zamieszkała w Warszawie.

Rysopis:

-wzrost 160 cm;

-waga 60 kg;

-szczupła budowa ciała;

-włosy ciemne, proste dł. do ucha

Zaginiona ma zaburzenia pamięci, choruję na Alzheimera

W dniu zaginięcia ubrana była w sukienkę koloru szarego w ozdobne kwiatki, marynarkę koloru szarego, buty skórzane koloru białego na obcasie, rajstopy koloru czarnego. Przy sobie posiadała skórzaną czarną torebkę na pasek.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Wiesławy Wójcik-Haś proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II, ul. Malczewskiego 3/5/7 tel. 22 60 3 11 55, 22 603 11 28, lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997. Informacje można również przekazywać na adres [email protected]

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c