Żandarm wojskowy podejrzany o pedofilię. Prowokację przeprowadził Zbigniew Stonoga

Znany biznesmen, Zbigniew Stonoga zrobił udaną prowokację, by zatrzymać pedofila, który okazał się być żandarmem wojskowym i opiekunem młodzieżowej drużyny pożarniczej OSP.

Fot. JohnRambo PL / Wikipedia

Fot. JohnRambo PL / Wikipedia

Mężczyzna coś podejrzewał, ponieważ miejsce spotkania obserwowała już policja. Zbigniew Stonoga umówił się wiec z nim na spotkanie, po tym, jak powiedział, że to on zrobił prowokację i, że „chce się dogadać”. Żołnierz zaproponował biznesmenowi 400 zł za milczenie, ale czekała już na niego policja.

Żandarmeria Wojskowa opublikowała komunikat w tej sprawie:

21 września zatrzymany został szeregowy z Mazowieckiego Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Warszawie.

Żołnierz podejrzewany jest o popełnienie przestępstwa określonego w art. 200a § 2 kk, zagrożonego karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 (Kto za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej małoletniemu poniżej lat 15 składa propozycję obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej lub udziału w produkowaniu lub utrwalaniu treści pornograficznych, i zmierza do jej realizacji, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 – przyp. redakcja).

Szeregowy rozpoczął służbę w Żandarmerii Wojskowej 11 lipca 2016 r. Komendant Mazowieckiego Oddziału Żandarmerii Wojskowej wszczął procedurę zmierzającą do natychmiastowego usunięcia żołnierza ze służby.

Czynności procesowe w tej sprawie prowadzi Mazowiecki Oddział Żandarmerii Wojskowej pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga Północ.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c