Zdjęcie z pogrzebu jako mem na profilu Jakiego! Polityk przeprasza

Obecnie tematem nr 1 w mediach na całym świecie jest trwający w Rosji Mundial. Wyniki meczów są szeroko komentowane przez dziennikarzy, a także polityków,  Wyjątkowo nieprzemyślany wpis pojawił się ma fanpage Patryka Jakiego.

Fot. Facebook

Niemcy przegrali wczoraj mecz na mundialu. Rywalami naszych zachodnich sąsiadów byli Meksykanie. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 po trafieniu Hirvinga Lozano. Wyjątkowo niefortunny komentarz umieszczony został opublikowany na profilu Patryka Jakiego na Facebooku. Ze zdjęcia, które przedstawia płaczących polityków PO – Donalda Tuska i Grzegorza Schetynę stworzono mem z podpisem: Nasi przegrali z Meksykiem.

Do mema odniósł się Patryk Słowik:

@PatrykJaki wykorzystuje zdjęcie z pogrzebu Sebastiana Karpiniuka do heheszek. Podłość przekraczająca wszelkie granice. A jak niewiedza – powinno się to skończyć solidnymi przeprosinami i zapłatą na zbożny cel”

Na reakcję Patryka Jakiego nie trzeba było długo czekać:

 


„Mam inny pomysł na specjalne przeprosimy – ktorę sie należą – bo czegoś nie dopilnowałem nawet kilka minut. Wyślę sprzęt sportowy dla dzieciaków na stadion im. Sebastian Karpinuka w Kołobrzegu. I wyjedzie z tego coś dobrego. Ok ?” – napisał Patryk Jaki

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.