Zepchnął go na tory metra! Policja poszukuje tego mężczyzny!

Policjanci z żoliborskiego komisariatu prowadzą postępowanie w sprawie narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, poprzez zrzucenie pokrzywdzonego z krawędzi peronu na tory, w dniu 30.07.2018r. Funkcjonariusze szukają tego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło w dniu 30.07.2018r. ok. godz. 19.05 na peronie stacji metra Marymont w kierunku Kabat.

Żoliborscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albp ciężkiego uszczerbku na zdrowiu poprzez zrzucenie pokrzywdzonego z krawędzi peronu na tory, po których porusza się kolejka metra.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Policjanci z wydziału kryminalnego proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają na prezentowanym zdjęciu mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat.

Na wszelkie informacje od Państwa czekamy przez całą dobę przy ul. Rydygiera 3A. Można także zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na nr tel. 22 603-71-16 wew. 114 lub na numer alarmowy 112.

Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl

Sprawę prowadzi asp. szt. Robert Nieznański.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.