Znany bank ostrzega przed utrudnieniami! Brak BLIK, problemy z płatnością kartą, ograniczenia w bankowości internetowej

Nest Bank informuje, że klientów czekają spore utrudnienia w związku z pracami nad systemami. W weekend (6-7 marca) nie będzie dostępny BLIK, przelewy natychmiastowe oraz ograniczenia w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. W poniedziałek (8 marca) mogą występować chwilowe utrudnienia w płatności kartą.

Fot. Pixabay

1. Od 4 do 8 marca w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej nie będziesz mógł:

  • zmienić kodu PIN, zmienić limitu na karcie, zastrzec karty oraz aktywować nowej karty i nadać dla niej kodu PIN,
  • złożyć wniosku o otwarcie Nest Konta Samodzielnego dla swojego dziecka, o pełnomocnictwo do rachunku oraz o wydanie nowej karty.

W każdym momencie możesz zastrzec kartę dzwoniąc na naszą infolinię.

2. 6 marca 2021 r. (sobota) w godzinach 00:30 do 02:00 bankowość internetowa i aplikacja mobilna będą niedostępne – nie będzie możliwości zalogowania się.

3. Od 6 marca od godziny 2.00 do 7 marca do godz.18.00 bankowość internetowa i aplikacja mobilna będą działały w ograniczonym zakresie. Oznacza to, że:

BLIK będzie całkowicie niedostępny – nie zapłacisz za zakupy internetowe ani stacjonarne, nie wypłacisz z bankomatu ani nie wpłacisz gotówki.
W tym czasie nadal będziesz mógł wypłacać gotówkę kartą z dowolnych bankomatów oraz płacić kartą w sklepach stacjonarnych i internetowych.

  • Nie złożysz żadnego wniosku (np. o otwarcie konta).
  • Twoje zlecenia (np. przelewy) zostaną zapisane w systemie, ale zrealizujemy je po zakończeniu prac.
  • Nie doładujesz telefonu w bankowości online.
  • Możesz wpłacić gotówkę we wpłatomacie (przy użyciu karty), jednak środki pojawią się na Twoim koncie po zakończeniu prac.
  • Nie będziesz mógł wykonać, ani otrzymać przelewu natychmiastowego.
  • Niedostępne będą operacje na saszetkach (zasilenie, zmiana kwoty, usunięcie saszetki) oraz zarządzanie celami oszczędnościowymi.

4. 8 marca 2021 r. (poniedziałek) w godzinach 11:00 do 12:00 mogą występować chwilowe problemy w trakcie płatności kartami.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c