Mężczyźni masturbowali się w saunie. Warszawianka rozważa zamknięcie łaźni parowej!

W dniu wczorajszym nagłośniliśmy problem, który dotyka warszawskie obiekty rekreacyjne: https://warszawawpigulce.pl/mezczyzni-wzajemnie-masturbowali-sie-w-saunie-inni-uprawiali-milosc-francuska-list-do-redakcji/

Fot. Pixabay

Dziś otrzymaliśmy stanowisko Mokotowskiej Fundacji Warszawianka – Wodny Park:

„Szanowny Panie,

W nawiązaniu do otrzymanej wiadomości oraz artykułu na który się Pan powołuje chciałbym poinformować, iż otrzymaliśmy w dniu 24 kwietnia informację o niewłaściwym zachowaniu od klienta. Został on poinformowany że podjęliśmy stosowne działania by wykluczyć tego typu incydenty.

Mamy stosowny Regulamin, oraz informację w saunach i ciągach komunikacyjnych które przypominają o zasadach kultury w sanie. Natychmiast po tym zdarzeniu została powieszona dodatkowa informacja przypominająca o tym że osoby nieprzestrzegające Regulaminów będą wypraszane z obiektu. Codziennie odwiedza nas ponad 1400 osób, duża część z nich korzysta ze strefy saun, robimy co możemy aby czas spędzony przez klientów nie był zakłócany przez takie incydenty.

Zdajemy sobie sprawę że zdarzają się pojedyncze przypadki takich zachować. Prosimy naszych klientów by nam to od razu zgłaszali, wtedy będziemy mogli na bieżąco reagować. Osoby które dopuszczają się opisanego przez Pana zachowania czynią to z pełną premedytacją, przychodzą na obiekt w tym celu, świadomie łamiąc Regulamin. Wykorzystują  do swoich celów   łaźnię parową w której przez obecność pary widoczność jest mocno ograniczona. Nie ma fizycznej możliwości pilnowania tej łaźni przez kogoś w środku. Podjęliśmy już wcześniej kroki mające na celu ograniczenie do minimum możliwości wykorzystywania łaźni do celów sprzecznych z Regulaminem. Zostało zamontowane mocniejsze oświetlenie które sprawia że światło jest bardziej rozproszone przez co jest jaśniej, częściej są prowadzone kontrole tego pomieszczenia.

Niestety osoby te robią wszystko aby dalej spełniać swoje zachcianki nie licząc się z innymi gośćmi. Zamontowane oświetlenie celowo zaklejają aby ograniczyć dostęp światła, a w momencie jak widzą naszego pracownika to informują się wzajemnie i nie mamy jak ich złapać na gorącym uczynku. Dlatego tak istotne jest aby wszystkie takie incydenty były niezwłocznie zgłaszać obsłudze, będziemy mogli wtedy reagować na bieżąco. Do tej pory takie osoby były przez nas wypraszane, od dziś będziemy wzywać służby porządkowe i przekazywać je Policji. Jeśli problem będzie nadal się pojawiał rozważamy możliwość czasowego zamknięcia łaźni parowej, ponieważ to właśnie w niej jest możliwość bycia niezauważonym. Bardzo nam przykro że grupa kilku osób dla własnej satysfakcji nie liczy się z resztą gości i zachowuje w sposób niegodny. Z całą stanowczością zapewniamy że zrobimy wszystko aby pozbyć się tego typu gości z naszego obiektu.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c