pijany kierowca

Miał 3 promile i jechał „pod prąd”

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali kompletnie pijanego kierującego daewoo, który jechał „pod prąd” Doliną Służewiecką. Mężczyzna trafił do mokotowskiej komendy, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości.
Czytaj dalej